Odstránenie citylightu - Májkova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Nacbo Ynmynona 23. apríla 2018

Prosím o odstránenie citylightu. Zakrýva značku a je v tesnej blízkosti prechodu.

23. apríl 2018

Tomasko

a ked sa bude odstranovat , tak by ste mohli ostrihat aj tie kriky v cyklo cesticke
23. apríl 2018

Nacbo Ynmynona

Tomasko, tie kríky som zadával tiež, tak sa k nim snáď tiež dostanú:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/50972/kriky-vadia-vo-vyhlade-na-prechod-majkova
26. január 2019

Žigmund Branimír Hronsecký

Po rekonštrukcii sa tu niečo pohlo, ale nepamätám či to odstránili. Spravím update.
10. september 2020

Martin Uváček

Podnet neriešený. Citylight dodnes nikto neodstránil ani na tento podnet nikto zodpovedný neodpovedal.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania