Zlaté piesky v zúfalom stave

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

V riešení

Vcera sme boli na Zlatych pieskoch, kde aj napriek tomu, ze je areal otvoreny a plny ludi, tak je v otrasnom stave. Toalety zatvorene, ludia chodia na potrebu kade-tade po okoli, smetne kose preplnene,vsade kopky smeti, nepokosene, sportoviska znicene, potrhana siet na volejbal, zlomeny basket kos, osarpane zatvorene bufety v mizernom stave aj ich okolie. Pritom pri jazere boli stovky ludi, bolo teplo, co sa da ocakavat z predpovede pocasia. Je skoda, ze hlavne mesto sa nevie postarat o take cenne uzemnie a nevytazi z neho maximum pre svojich obcanov a turistov. Vyzera to tam naozaj zle a mimoriadne zanedbane.

24. apríl 2018

atómové digitálky

Možno je tam výstava -Stav Slovenska po 29 rokoch samostatnosti
02. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ,
v súvislosti s upozornením na stav v areáli zlaté Piesky sa ospravedlňujeme a prijali sme opatrenia , aby sa tento stav neopakoval.
Pre informáciu uvádzame :
- Platný Prevádzkový poriadok určuje, že AZZP je otvorený celoročne a v
čase mimo platenú sezónu ako areál bez poskytovania služieb
- napriek tomu boli v areáli otvorené WC (žlté)
- modré wc (boli na fotke podnetu) - sú nevyhovujúce, uzavreté, rieši sa
ich výmena za nové;
- detské prvky a ihriská - vykonáva sa ich obnova a výmena (citované
volejbalové je v dlhodobom prenájme - nájomca upozornený)
- kosenie - technická porucha na kosačkách v kombinácii s extrémnym
nábehom vegetačného obdobia - pritom prioritné zóny (pláž, lúka) boli
vykosené;
- plné koše - chyba prevádzky - podcenená návštevnosť;
- bufety - režim prevádzky si určujú nájomcovia .


Katarina Szabová STARZ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.