Opustená Škodovka na Mlynské nivy 44/A

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Peter, 23. apríla 2018

Dobry den, poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstavenej Škody bez platnej TK/EK z parkoviska na ulici Mlynske nivy 44/A

19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
19. máj 2018

Peter

Podnet je uz vyrieseny. Dakujem
19. máj 2018

Peter

Podnet je uz vyrieseny. Dakujem

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.