Vyblednutý prechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 25. apríla 2018

Vyblednutý priechod pre chodcov a cyklistov pri Chorvátskom ramene medzi námestím hraničiarov a gessayovou. Potrebné obnoviť značenie.

02. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
04. júl 2018

Martin U

Zatiaľ žiadna obnova
25. september 2018

Martin U

Priechod pre chodcov bol obnovený. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania