Poškodená lavička na detskom ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
Matej 24. apríla 2018

Na detskom ihrisku za obchodom Moja Samoška je zomená lavička.

25. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý bol poslaný kolegom do Denovy. Lavička bude v krátkom čase opravená.
S pozdravom

Ing. Tatiana Ledényiová
referent výstavby a ŽP
MÚ DNV

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania