Zjazdený priechod Krasňany

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin U 25. apríla 2018

Križovatka Černockého a Kadnárova a komplet zjazdený priechod pre chodcov. Ide o frekventovanú cestu, preto by tam viac hodilo trvalejšie značenie ako len obyčajná farba. Potrebné obnoviť značenie.

26. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme magistrát hlavného mesta o nápravu, keďže ide o lokalitu v ich správe.

Ďakujeme

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
02. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
23. máj 2018

Martin U

Priechod bol obnovený.
25. jún 2019

Martin U

Vzhľadom na časté prejazdy cez tento priechod by to chcelo zase jeho obnovu. V tomto ho v noci vidno na poslednú chvíľu.
26. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. október 2019

Martin U

Priechod je už slabo viditeľný.
09. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania