Dlhodobo odstavené vozidlo bez Špz a TK a EK nálepiek

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Uzavretý

prosim odstranit vozidlo bmw bez spz a nalepiek tk a ek parkoviska pred lokomotivou

03. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pri kontrole umiestnenia auta pracovníkmi MU – Rača dňa 2.5.2018 sa tam už uvedené auto nenachádzalo.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania