Zastávka Černockého v zlom stave

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Martin U 27. apríla 2018

Zastávka električiek Černockého je už roky zanedbaná a minimálne udržiavaná. Výsledkom je nebezpečne prepadnutá dlažba na konci zastávky, rozpadnutý obrubník z roku 2015 a trčiace zvyšky po pôvodnom označníku. DPB by mal dať do poriadku aspoň dlažbu a obrubníky, nech si cestujúci nevykrútia členky a nepotkýňajú sa.

26. september 2018

Martin U

Zatiaľ je jediná zmena obnovenie červeno bieleho náteru zábradlia. Čo dier v dlažbe a rozpadnutého týka, tam sa nič neudialo.
09. október 2018

Martin U

Bez opravy obrubníka,
bez opravy dlažby, bez reakcie zodpovedných
09. október 2018

Martin U

09. október 2018

Odkaz pre starostu

Vážený užívateľ Martin U,

podnet sme opätovne preposlali na Dopravný podnik mesta Bratislava.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
28. november 2018

Martin U

Očividne DPB kašle aj na Vás, keď ani obyčajnú odpoveď nie sú schopný zverejniť.
29. november 2018

Odkaz pre starostu

Vážený užívateľ Martin U,

podnet sme opätovne preposlali na Dopravný podnik mesta Bratislava.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
19. marec 2019

Martin U

Opravili aspoň rozpadnutý obrubník. Ale prepadnutá dlažba je tam stále. Aj toto je potrebné opraviť.
03. apríl 2019

Rendezak

natreli len zabradlie nastupiste blizsie ku krzivatke je nepouzitelne stoji stale voda
13. jún 2019

Martin U

Prepadnutá dlažba, kamienky s burina bez zmeny.
09. september 2019

Martin U

Plánuje DPB aspoň opravu prepadnutej dlažby? Zaujimalo by ma ich stanovisko.
09. september 2019

Martin U

Burina, špina, prepadnutá dlažba - neriešené.
17. september 2019

Martin U

Burina zo zastávky bola odstránená, asi najpoctivejšie za posledné roky.
18. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš opakovaný podnet a ospravedlňujeme sa, že stále čakáte na odpoveď. Podnet posúvame na príslušný odbor zaoberajúci sa infraštruktúrou. Prosíme o strpenie, DPB sa požiadavkou na opravu bude zaoberať. Ďakujeme.

Matej Michlík, vedúci odboru marketingu a komunikácie DPB, a.s.
23. september 2019

Martin U

Je nejaká šanca opraviť aj prepadnutú dlažbu? Nakoľko je asi zrejmé, že táto časť trate sa ešte pár rokov modernizovať nebude.
01. október 2019

Martin U

Podnet vyriešený. Prepadnutá dlažba bola opravená. Musím pochváliť nový štýl komunikácie DPB na Facebooku aj tu na OPS. Rok a pol nikto zodpovedný ani neodpovedal a za mesiac je zastavka vyčistená, 20 rokov prepadnutá dlažba opravená. Len tak ďalej.
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za pochvalu, kolegom ju odovzdáme. Nové vedenie DPB, a. s. má za cieľ riešiť aj staré podnety a zvyšovať celkovú spokojnosť s našimi službami. Nie všetko však je možné riešiť hneď. No prosíme, nahlasujte nám naďalej čokoľvek, s čím nie ste spokojní, pokúsime sa vyriešiť :)

Matej Michlík
odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.