ŽST Vinohrady

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 01. augusta 2013 Odoslané z mobilnej aplikácie

Okolie zastavky ZST Vinohrady, odpadky, plno spakov, namiesto travy vsade burina a aj ta je nepokosena, vsade plno bezdomovcov, stlpy verejneho osvetlenia hrdzave, polepene,nater nebol obnoveny od osadenia. Co dodat?

24. september 2013

Marek Tettinger, hovorca BANM

Pekný deň,
predmetnú lokalitu ešte v priebehu augusta dočistil ochranca verejného poriadku. Zároveň sme sa obrátili na Dopravný podnik BA a.s. vo veci znečistenia zastávky a na vlastníka pozemku - v zmysle ROEP je ním magistrát, vo veci zabezpečenia údržby zelene, čistoty pozemku, ako aj stĺpov verejného osvetlenia. Pôvodne nebol na predmetný pozemok založený list vlastníctva, tak sme dočisťovanie zabezpečovali my - mestská časť. V časti bezdomovcov sme vec postúpili na mestskú políciu.
03. november 2013

Chris Záruba

Skoda, ze tie zastavky co boli nanovo natrete, uz su opat posprejovane. Neviem dokedy budeme stale dookola opravovat fasady a zastavky a pozerat sa na to, ako sa za par tyzdnov opat znicia. Chce to kamery!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania