Diera do kanála

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 29. júla 2013 Odoslané z mobilnej aplikácie

Kvalitna diera na zlomenu nohu

30. júl 2013

MiŠa

Tak toto je predsa roh Lazaretskej a Špitalskej teda Stare Mesto!!! a je tam vidiet dva levy je to v smere od tesca na Medicku zahradu takze treba to podla mna opravit co sa tyka lokalizacie.
30. júl 2013

Admin Bratislava-západ

Vďaka za upozornenie a pekný deň :).
31. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, ktorý preverilo oddelenie dopravy. Špitálska ulica je v správe Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy a magistrát ako správca sa stará aj priľahlý chodník a zodpovedá za jeho technický stav. Váš podnet sme preto zaslali kompetentným pracovníkom magistrátu na vyriešenie.

S pozdravom,


Tomáš HALÁN
hovorca


Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
Tel.: +421 2 5924 6245
Fax.: +421 2 5292 0003
Mobil: +421 902 051 743
e-mail: hovorca@staremesto.sk

www.staremesto.sk
www.facebook.com/staremesto.sk

26. október 2013

Miro

Vcera som isiel okolo ta diera tam stale je,sa to prepadava.Podnet bol pridany 29.7 2013 to je nieco neskutocne!
30. december 2013

Miro

Diera bola opravena asi po pol roku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania