Roztrhnuté lano na rebríku

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený

roztrhnute lano na rebriku lanovej preliezky na Partizanskej luke.

01. máj 2018

Dubravcan

Po zverejneni podnetu si jeden sikovny otec sadol s dietatom na jedno z lan, tu je vysledok.
02. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
objednali sme opravu a servis lanovej preliezačky.

Mestské lesy v Bratislave
18. jún 2018

Danka

fotka zo vcera
03. august 2018

Dubravcan

Roztrhnuty rebrik bol opraveny, dakujeme.
Zlta spojka je stale rozpojena (mozno ale ide o dalsiu).
06. august 2018

Dubravcan

Hlasene poskodenia boli opravene, dakujeme. Po dnesnej navsteve je tam dalsie natrhnute lano. Pripajam foto.
13. august 2018

Odpoveď samosprávy

Mestské lesy objednali kompletnú opravu detskej pyramídy u dodávateľa zariadenia.

Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania