Nevysypaný kôš Fazuľová

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Zaslal: Martin U, 02. mája 2018

Preplnený a nevysypaný kôš na konci Fazulovej ulice, oproti NBS.

14. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Kôš je novo osadený, firma, ktorá sa stará o ich vysypávanie ho s oneskorením zaradila do harmonogramu, na nedostatok bola upozornená a problém by mal byť vyriešený.

Vladimír Skokňa
referát verejného poriadku
oddelenie životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: vladimir.skokna@staremesto.sk
www.staremesto.sk
03. jún 2018

Martin U

Vyriešené. Kôš už bol tento týždeň vysypaný
08. jún 2018

Odkaz pre starostu

Vyriešené. Kôš už bol tento týždeň vysypaný
08. jún 2018

Odkaz pre starostu

Vyriešené. Kôš už bol tento týždeň vysypaný
10. jún 2018

Odkaz pre starostu

Vyriešené. Kôš už bol tento týždeň vysypaný
11. jún 2018

Odkaz pre starostu

Vyriešené. Kôš už bol tento týždeň vysypaný
12. jún 2018

Odkaz pre starostu

Vyriešené. Kôš už bol tento týždeň vysypaný
13. jún 2018

Odkaz pre starostu

Vyriešené. Kôš už bol tento týždeň vysypaný

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.