Bordel v kríkoch na Májkovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Martin U 03. mája 2018

V kríkoch vedľa pošty je takýto neporiadok. Ľudia si tam spravili smetný kôš. Potrebné vyčistiť.

20. jún 2018

Martin U

Aktuálny stav. Neriešené, špiny a neporiadku len pribudlo
27. august 2018

Martin U

Oprava plynovodu skončila, ale odpad z kríkov nikto nevyčistil.
05. september 2018

Martin U

Stav nezmenený. Ani žiadna reakcia zodpovedného úradu.
07. október 2018

Martin U

Bez zmeny. Asi to tak bude minimálne do Vianoc.
09. október 2018

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve, rovnako ako aj pri predošlej aktualizácii podnetu.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
23. október 2018

Martin U

Už mám pocit že aktualizovať tento podnet je zbytočné.
23. október 2018

Odkaz pre starostu

My to predsa skúsime, podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
10. január 2019

Martin U

Ďakujem za snahu ale nič sa nezmenilo. Neporiadok v kríkoch je stále aj po 8 mesiacoch. Som zvedavý ako zareaguje nové vedenie Starého Mesta.
11. január 2019

Odkaz pre starostu

Ďakujeme za aktualizáciu, podnet opätovne preposielame samospráve na riešenie.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
05. apríl 2019

Martin U

Smeti takmer rok čakajú na odpratanie. Ani nová starostka zatiaľ nápravu neurobila.
02. júl 2019

Martin U

Vyše roka neriešený podnet!!! Žiadna reakcia ži strany zodpovedných.
03. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Staromestská hliadka upratala neporiadok v kríkoch na Májkovej.
09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Prikladáme aj fotografie

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
09. júl 2019

Martin U

Konečne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania