Opustené vozidlo na Ul. Ľ. Fullu 9/B

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
meno
Miro 03. mája 2018

Uz roky blokuje parkovavie miesto. Nema platnu EK.

04. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den. O vozidle vieme, zadali sme lustraciu.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
03. jún 2018

Kamil

vozidlo už je odstránené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania