Sklo v okolí ihriska za panelákom Jána Smreka 10

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Uzavretý
meno
Zuzana 04. mája 2018

V okolí ihriska za panelákom Jana Smreka 10 a aj priamo na ihrisku (vo vyklenku) sa nachádza množstvo skla. Sklo sa nachadza aj na chodnikoch po ktorych chodia male deti a je to preto nebezpečné.

07. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

budeme sa snažiť to bezodkladne odpratať.

Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava
02. november 2018

Obyvatelka DNV

nuz teraz to tu vyzera takto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania