Staré pneumatiky v kríkoch pri Jurave

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Jana, 03. mája 2018

Pri krizovatke cyklotrasy Jurava s cestou Vajnory-Cierna Voda niekto vyhodil do krikov stare pneumatiky (asi 5 m od zaciatku cyklochodnika, v smere na Jur je to po pravej strane)

10. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pani Jana,
Ďakujeme za podnet ktorý ste nám poslali. Podľa popisu a fotodokumentácie sme zistili že pneumatiky sa nachádzajú v katastri obce Svätý Jur, na pozemku s parcelným číslom 6776. Postúpili sme podnet príslušnému odboru na obecnom úrade Svätý Jur. O jeho odstránení vás oboznámime.


Ing. Michaela Hrčková
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory




01. september 2018

Jana

Štyri mesiace po nahlásení sú pneumatiky ešte stále v kríkoch. Pribudli tam samozrejme nejaké ďalšie, aj nejaký stavebný odpad a jedna ďalšia pneumatika je voľne pohodná na druhej strane cyklotrasy v tráve.

@admin: prosím presunúť podnet na obec Svätý Jur, keď to podľa vyjadrenia patrí do ich katastra.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.