Auto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
saraja 04. mája 2018

Auto už cca 2 roky bez pohybu. bez platnej TK a EK zaberá parkovacie miesto na Astrovej 18

19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
07. september 2018

Lukáš Bartošovič

ziadne zlepsenie stavu, auto tam stale kvasi
10. november 2018

saraja

Auto

Už dva roky auto BA-909EE bez pohybu, bez platnej EK a TK od apríla 2018, už tu raz nahlásené bez riešenia
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/51467/auto
10. november 2018

Anonymný užívateľ

Vidím, že práca Okresného úradu Bratislava - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií, im ide naozaj od ruky!
12. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

vozidlo bolo nahlasene na okresny urad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií 13.8.2018. Po 60 dnovej vyzve mestskej policie by malo byt auto odtiahnute. Miesny urad moze konat az po uplynuti vyzvy MsP.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
17. máj 2019

Ján

Dobrý deň,
predmetné vozidlo je od posledného komentára a výzvy MsP stále na mieste bez zopár rokov platnej STK, bez záujmu majiteľa a obrastá rastlinami. Prosím o opätovné prešetrenie, nakoľko voľných parkovacích miest je v danej lokalite veľmi málo.
23. máj 2019

saraja

Žiaľ, na Slovensku je to tak !!! Nikto nič nerieši
01. august 2019

Martin U

Neriešený podnet.
08. august 2019

saraja

ŽIADNA VÝZVA, ŽIADNE VYRIEŠENIE OD 4. MÁJA 2018 !!!!!!!!!
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

automobil je od 13. 8. 2018 v konaní na Okresnom úrade. Do momentu, kým nebude Okresným úradom vyradené z evidencie, nemá miestny úrad žiadne kompetencie ďalej konať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
01. september 2019

Lukáš Bartošovič

premyslam, ze by nebolo na skodu veci, ak by niekto z Okresneho uradu v strucnosti opisal postup vyradovania stareho vozidla, mozno aj s typickymi casovymi intervalmi jednotlivych ukonov... mna osobne by zaujimalo, ako velmi (alebo malo) vplyva na dlzku vyradovania (ne)spolupraca dotknuteho majitela vozidla s uradmi
ak by to niekoho interesovalo, moze kliknut sem, pokial sa zobrazi zopar informacii o vozidle, este je v procese vyradovania - ak tam bude napisane, ze sa vozidlo v databaze nenachadza, je podla vsetkeho vyradene https://www.stkonline.sk/spz/BA909EE
06. september 2019

Michaela Biharyova

Akurat som dostala odpoved z Okresneho uradu. Vraj ziaden podnet k tomuto vozidlu neeviduju.
09. september 2019

Michaela Biharyova

Overovala som si to na miestnom urade Ruzinov a poziadavka na Okresny urad bola naozaj odoslana 13.8.2018. Z mojej strany toto nie je prvy pripad ked okresny urad ignoruje podnety vo veci starych vozidiel bez platnej stk a ek.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania