Auto bez platnej TK a EK - Národný štadión Pavla Rosu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Baša 05. mája 2018

Vozidlo nemá platnú TK a EK už viac ako dva roky. Zaberá miesto na státie obyvateľom bytoviek na Mudrochovej ulici. Pri Národnom štadióne pozemného hokeja Pavla Rosu na Jurkovičovej ulici.

10. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie, odstránenie auta zabezpečíme postupom podľa § 67 zákona č. 79/2015 Z.z. o odpadoch.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
24. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

V prípade tohto automobilu sa ozvala pôvodná držiteľka, ktorá auto predala, po zistení nového držiteľa sme ho museli vyzvať na odstránenie vozidla a zároveň sme na vozidlo dňa 23.10.2018 vyvesili výzvu.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
01. január 2019

Martin U

Vozidlo sa zatiaľ stále nachádza na mieste.
01. január 2019

Odkaz pre starostu

Vážení uživatelia,

podnet sme preposlali opätovne na mestskú časť Bratisava - Rača

Prosím o trpezlivosť.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
16. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

MÚ Rača dňa 16.1.2019 objednal odtiahnutie vozidla na určené parkovisko.

S pozdravom

MÚ – oddelenie životného prostredia
26. január 2019

Martin U

Vozidlo Honda Civic bolo odtiahnuté. Podnet je teda vyriešený. Obyvatelia okolia sa určite potešia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania