Zničený múrik na ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Vyriešený
meno
Tinka 06. mája 2018

Dobrý deň,

na basketbalovom ihrisku na Bakošovej ul. dnes vandali zničili múrik, na ktorom sa radi hrali menšie deti. Z múriku trčia veľké kusy železa, je to dosť nebezpečné. Prosím vás o opravu, resp. odstránenie múrika, aby nedošlo k úrazu.

Bolo by možné na tomto ihrisku (samozrejme mimo hraciu plochu) umiestniť pre deti tabuľu na kreslenie kriedou alebo nejaký menší hrací prvok (napr. strunovú hojdačku atď.).

Ďakujem.

17. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Dnes t.j. 17.5.2018 boli z múriku odstránené nebezpečné časti a priestor vyčistený.

V budúcnosti sa uvažuje s celkovou rekonštrukciou daného ihriska.

Ing. Marek Poláš, Samostatný odborný referent ŽP, MÚ MČ Bratislava - Lamač
17. máj 2018

Tinka

Ďakujeme za úpravu. Prosím ešte o upresnenie spojenia "v budúcnosti". O rok, o dva, o desať?
Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.