Nepojazdné vozidlá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 05. apríla 2010

V D.N.V. je dlhodobý problém s parkovaním a tak chcem poukázať na dve vozidlá, ktoré bez pohnutia stoja na jednom mieste už viac rokov. Ani jedno z vozidiel nemá bratislavské EČV a tak mám pocit, že majitelia si z našej mestskej časti robia "šrotovisko". Viem, že na uvedený problém už viackrát poukázal aj náš domový výbor, ale bez valného výsledku.

09. apríl 2010

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za zaslanie podnetu.

V danej veci dlhodoboparkujúcich motorových vozidiel naša MČ v spolupráci s MsP Bratislava IV vykonala zmonitorovanie motorových vozidiel v MĆ DNV.

Na základe zistených skutočností v spolupráci s MĆ bude MsP na motorové vozidlá umiestňovať výzvy na odstránenie dlhodobo nepojazdných vozidiel, po neuposlúchnutí výzvy budeme ďalej postupovať v rámci zákonných možností.

S pozdravom
Rattayová, ref. ŽP MĆ DNV
10. október 2010

Anonymný užívateľ

...vozidlá boli odstránené a týmto ďakujem za pomoc.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania