Nepokosené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Marcela Horvathova 08. mája 2018

NEPOKOSENE! Z tohto dôvodu mnozstvo komarov a kliestov!

09. máj 2018

Peter

A nie len tam. Okolie Rajeckej tiez vyzera ako luka v lese.
09. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Územie bude pokosené v priebehu tohto týždňa, najneskôr v piatok. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
16. máj 2018

Peter Kočvara

Buďme radi, že sa besne nekosí všetko stále na anglický trávnik. Nech to dostane šancu trošku vyrásť, dajme šancu rastlinnému a hmyziemu životu. Stačí kosiť menej často. A to vravím ako alergik na peľ a zároveň psíčkar, hoci je množstvo kliešťov. Takto dokáže vyrásť množstvo zaujímavých rastlín. Zároveň je porast odolnejší proti vyschnutiu ako nízky trávnik, je to celé zelenšie a viac to ochladzuje okolné prostredie. A veľa rastlín aj pekne zakvitne ;-)
https://mytrnava.sme.sk/c/20825911/luky-v-meste-pomozu-prezit-hmyzu-aj-bojovat-proti-horucave.html?ref=tit
30. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, miesto bolo kosené. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.