Upchaný kanál

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Juraj Stodolák, 08. mája 2018

Na ceste pri Ruzinovskej nemocnici je uz dlhu dobu upchaty kanal. Ked prsi, vytvori sa tam obrovska mlaka, ktora je velmi neprijemna pre cyklistov a chodcov. Prosim opravit!

12. máj 2018

500bytov

tá kaluž býva niekedy na celú šírku cesty, od obrubníka po obrubník.
22. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
12. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že kanál bol vyčistený.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.