Nefunkčná lampa na Teplickej pri garážach

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Peter Kočvara 13. mája 2018

Už niekoľko mesiacov nesvieti lampa verejného osvetlenia na Teplickej pri garážach, na konci poslednej rady pri trati - pod plotom k škole (pri servise motoriek). Žiaľ na lampe nie je čitateľné jej označenie, tak to snáď dokážu kompetentní vyčítať aspoň z mapy. Na fotke, ako to vyzerá večer! Ďakujem

13. máj 2018

Peter Kočvara

14. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za upozornenie, uvedený podnet sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens s.r.o.
23. máj 2018

Peter Kočvara

Funguje, ďakujem za rýchle vyriešenie!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania