Poškodený liatinovy kryt kanalizácie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Radovan Savolt 14. mája 2018

Na Pavlovovej ulici c. 1 je poskodeny kryt kanalizacie na ceste. Predstavuje nebezpecenstvo pre chodcov a cyklistov.

14. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v prípade, že sa jedná o dažďový vpust slúžiaci na odvádzanie povrchovej vody z komunikácie (hranatý mriežkovaný poklop), je potrebné sa v tejto veci obrátiť na príslušného správcu komunikácie (spravidla cesty I. a II. triedy spravuje magistrát a cesty III. a IV. triedy príslušná mestská časť).
Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom
Ing. Ladislava Punová
call centrum
Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.
15. jún 2018

Anonymný užívateľ

Informácia z Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.:
Dobrý deň.
Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s. spravuje iba okrúhle kanalizačné poklopy. V prípade, ak ide o dažďové vpuste (mriežkovaný poklop), je potrebné sa obrátiť na príslušného správcu komunikácie. Vo všeobecnosti má na starosti cesty 1. a 2. triedy Magistrát a cesty 3. a 4. triedy má na starosti príslušná mestská časť. V prípade ak sa jedná o upchatú verejnú kanalizáciu, tak je potrebné obrátiť sa na náš dispečing na telefónne číslo 0800 121 333.
Ďakujeme za porozumenie.
19. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

Oprava poškodeného poklopu je zadaná dodávateľovi.

S pozdravom

Kancelária starostu
09. september 2018

Michal Makovník

Zlomeny poklop kanalu

zlomeny poklop kanalu pred bytovkou Pavlovova 1

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania