Kamióny v strede Petržalky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Ignác gwsssc 02. augusta 2013

Kamióny v strede Petržalky medzi panelákmi v strede obytnej zóny, na nelegálnom parkovisku v nevysporiadanej zóne pri nelegálnych budovách a ruinách, bezdomovci tlačia nákupné vozíky do zberných surovín vo vyhorenom torze budovy, všade okolo autá parkujúce v blate / prachu a odpadkoch pri nelegálnej rozpadnutej ceste, na tráve, na betónových kvádroch, pri šialenom zemnom vale z ktorého trčia oranžové hrdzavé tyče... idylka bordel anarchia. Bratislava.

26. september 2013

Ignác gwsssc

Podnet neriešený, prosím označiť. Aj teraz tam napríklad parkuje niekoľko kamiónov, na tráve aj na pseudoparkovisku pri tom divnom dvore.
24. január 2014

Ignác

10. 1. 2014
10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mestská časť Ba-Petržalka nie je vlastníkom pozemku, tým je hlavné mesto SR Bratislava, eventuálne dlhodobý nájomca spoločnosť Petržalka City.


Kto? Hlavné mesto Bratislava

MÚ BA - Petržalka
11. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania