Takmer zmazaný priechod pre chodcov - Trnavské mýto

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Žiadame o jeho obnovu!

01. júl 2018

Petra Bošanská

Prechod pre chodcov

Prosím o obnovu prechodu pre chodcov na križovatke na trnavskom mýte, z bočnej ulice od istropolisu.

Ďakujem
22. marec 2019

Peter Poštolka

presne tak tento prechod treba jednoznačne obnovit, lebo auta ktoré prichádzajú z Kukučinovej nedavaju prednost chodcom, ved načo by aj ked to nie je žiadna "zebra" ;(
09. september 2019

Peter Poštolka

prechody boli natreté ešte počas MS v hokeji v máji. podnet môžte označiť ako vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania