"Parkovanie vozíka na Ševčenkovej 14"

Zodpovednosť za riešenie: Určuje sa

Zaslané samospráve

Zaslal: Vladimír , 11. mája 2018

Na deliacom zatrávnenom páse parkoviska medzi domami Ševčenkova 14-16 a Ševenkova 18-20 cca 4 mesiace "parkuje" prívesný vozík pripevnený k pouličnému osvetleniu reťazou a zámkom a tým zabraňuje rastu trávy.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.