Nedokončená práca

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: ocko, 13. mája 2018

Nedokoncena praca pri oprave kanalizacie..

26. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Na predmetnej ulici naša spoločnosť nerealizuje žiadne výkopové práce ani iný druh opravy kanalizácie.

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.
Prešovská 48, 826 46 Bratislava
27. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Predmetný pozemok nie je zverený do správy mestskej časti BA-Petržalka. Pozemok je vo vlastníctve Hl. mesta SR Bratislava.

MČ Petržalka
17. júl 2018

ocko

Nedokoncena praca II.

Nddokoncdna praca .upozornil som na to asi pred polrokom .nic sa nespravilo stav sa.zhorsil ....treba pockat na.zberavov kablov.a ti to opravia.....
20. september 2018

pavel bocko

Takto to dopadne, keď sa veci neriešia....Asi treba aby tam niekto padol a ublížil si!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.