Odcudzená značka prechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Chýba značka prechod pre chodcov Kubačova pri kvetinárstve

16. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

upovedomíme magistrát hlavného mesta, ktorý lokalitu spravuje, o tomto probléme.

Ďakujeme za upozornenie

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
21. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
15. február 2019

Martin U

Značka je už nejaký ten mesiac na mieste. Vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania