Poškodené dopravné značky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jerome 17. mája 2018

Kopčianska, cykl.trasa a pri žel.stanici - ohnuté dopr.značky

22. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
20. september 2018

Jerome

ADMIN, PODNET DAVNO VYRIESENY,ak treba, posleme foto
20. september 2018

Michal Haman

Zdravím, ak máte fotodokumentáciu, bolo by to ideálne :). Ale dávam teda status "Vyriešený".

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania