Dlhodobo odstavený VW Jetta bez platnej TK/EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
dobrý_sused 16. mája 2018

Poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstaveného VW Jetta bez platnej TK/EK (od januára 2017!) parkujúceho na úrovni Karadžičovej 53.

19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
06. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bude pri obhliadke vylepená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní.

Ďakujeme za trpezlivosť a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
12. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bola dňa 8.6.2018 vylepená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní. (viď. foto)

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
14. október 2018

dobrý_sused

Od vylepenia výzvy na odstránenie vozidla k dnešnému dňu uplynulo 128 dní, teda vyše dvojnásobok pôvodnej 60 dennej lehoty. Výzva bola strhnutá/odstránená a vozidlo je stále na rovnakom mieste.
Čo sa bude diať ďalej?
Zvolebnieva sa nám, tak by bolo milé vidieť promptné odstránenie predmetného vraku.
23. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že z dôvodu naplnenia kapacity určeného parkoviska je proces odstraňovania vozidiel spomalený. Akonáhle sa kapacity uvoľnia, vozidlo bude odstránené.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. október 2018

Dodo dodke@aleboco.sk

Odstavene auto na Karadzicovej

Dalsie zabrate parkovacie miesto v centre mesta - dlhodobo odparkovane auto bez platnej EK a TK, ktore spati okolie.
08. marec 2019

Martin U

Vozidlo VW Jetta bolo odstránené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania