Dva zdemolované koše v Parku A.Hlinku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

V parku A Hlinku niekto poskodil dva smetne kose za sochou A.Smidkeho (na chodniku smerom od zastavky autobusu 50) - vid foto a mapku. Prosim o osadenie novych kosov, ak by bolo mozne tak odolnejsim typom s vacsim objemom. Tieto boli male okruhle s otvorenym vrchom, co nebolo idealne ak bol kos plny a fukal vietor. Vopred dakujem za vybavenie.

01. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

Pracovníci odboru životného prostredia MÚ Bratislava-Ružinov vykonali obhliadku v Parku Andreja Hlinku aj spolu s dodávateľom. Na základe nej bolo zabezpečené odstránenie zvyškov po poškodených
košoch /3 ks/a na ich mieste budú osadené nové koše.

S pozdravom

Kancelária starostu
01. jún 2018

Katka H.

Dakujem vsetkym za rychle vyriesenie. Videla som to, velmi sa tesim, zecsa to podarilo zrealizovat.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.