Zarastený chodník na Trenčianskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 18. mája 2018

Takto nebezpečne nízko visia prerastené konáre nad chodníkom.
Je potrebné urýchlene vykonať orez na Trenčianskej ulici v úseku Ružová dolina - Miletičova.

27. máj 2018

Anonymný užívateľ

Konáre sú už orezané. Podnet vyriešený.
29. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
29. máj 2018

Anonymný užívateľ

"Oddelenie vzťahov s verejnosťou, Hlavné mesto SR Bratislava", preboha, veď už je to vybavené!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania