Vyhodený nábytok

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Zaslal: ocko, 18. mája 2018

Vyhodeny stary nabytok zasahuje do chodnika

23. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Zamestnanci odd. životného prostredia miestneho úradu Bratislava-Petržalka preveria podnet priamo v teréne. Ak bude stále aktuálny, vyzveme vlastníka kontajnerového stanovišťa k vykonaniu nápravy – odstráneniu veľkorozmerného odpadu.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.