Skládka stavebného materiálu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Jaroslav, 18. mája 2018

Skládka materiálu na verejnom priestranstve, dlžba tam je už viac ako 1 rok.

22. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory


31. júl 2018

Jaroslav

Nabudúce nebudem nahlasovať ak mi donesú materiál, počkám na akciu v stavebninách, dám pred dom. A keď bude čas tak aj po dvoch rokoch mi to stačí odpratať :)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.