Výtlky na zástavke ŽST Petrzalka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter 22. mája 2018

Jamy na zástavke ničia sa autobusy a počas dažďa to ako bonus špliecha na ľudí na zástavke voda. Už to bolo opravované, zrejme nekvalitne... Prosím o nápravu.

22. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
11. jún 2018

Ivan

Diera

diera na zastávke ZST Petržalka. smer do mesta.
28. jún 2018

Tunde

Prepadnutá nika na zastávke ŽST Petržalka

Na ŽST Petržalka je dlhoddobo neriešený výtlk na zastávke. Najnivšie pribudol nový. Autobus tam zapadáva, ničí si podvozok a pod.
23. júl 2018

Michal

V poslednej dobe autobusy v snahe neprejesť cez tie diery zastavuju aj meter od obrubnika. Zasahujú tak do vozovky a nastupovanie / vystupovanie je naozaj “radosť”. Obzvlášť s detským kočíkom...

Na opačnej strane zase pri daždi neodteka voda presne v oblasti prechodu pre chodcov pri semaforoch (nedávno robeny nový asfaltovy povrch!) a ak autobus v bus pruhu, teda tesne pri chodníku a podchode nespomalí, je to tiež “radosť”
27. február 2019

Martin Uváček

Opravené minuly rok.
04. máj 2019

Andrej

Prosím, o znovu nahlásenie problému, nakoľko 2 opravené prepadliny vyzerajú rovnako ako minulý rok. Nebude to ešte ani rok od opravy, teda stále sa to dá reklamovať
23. máj 2019

Andrej

Aktuálna foto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania