Chýbajúce stlpiky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter 22. mája 2018

Ulomeny stlpik soferi si z toho opat spravili najazd. Prosim doplnit stlpiky. Dakujem

01. jún 2018

Jana

Prechod je vyuzivany detmi dostat sa do /zo skoly Tupolevova , prechod je nebezpecny, vodici nedodrziavaju rychlost, mal by byt reflexny / spomalovaci - vodici bezne porusuju 2 plne ciary.
Celkovo by sa dany prechod mal riesit komplexne ( bezpecnost ) pretoze je to uzol dostat sa do Petrzalky z okolitych obchodov a zastavok a nie len pridat stlpik. Dakujem
01. jún 2018

Peter

stlpiky doplnené ďakujem
06. jún 2018

Peter

Posielal som aktualizaciu podnetu je to vyriesene.
20. jún 2018

Peter

Vyriesene, dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania