Nelegálna skládka odpadu Uhrovecká 16

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Juraj Marušiak 18. mája 2018

Na Uhroveckej sa zrazu, zrejme v dosledku rekonstrukcie bytu, zacina hromadit odpad mimo kontajneroveho stojiska.

21. máj 2018

Dusan

http://www.denova.sk/?page_id=214
Ak viete o koho ide, a kto to tam dava, dohovorte mu alebo zavolajte nanho policiu...v linku hore je rozmiestnenie velkokapacitnych kontajnerov a taketo asocialne chovanie nie je nutne, je to len vec ochoty a organizacie pri rekonstrukcii...urcite niekto v okoli vie, kto to robi. Je povinny si odpad odvazat, tak ako vsetci ostatni...hrozne ako sa Slovaci chovaju ako asocialy, polovica ludi v rodinnych domoch si neplati za odpad a nosi ho na sidlisko ako socky a dalsi pohadzuju odpad po trave. Je na nas ostatnych, aby sme na nich vytvorili tlak a neboli lahostajni ked to vidime.
24. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po preverení skutkového stavu bola skládka odstránená už v pondelok 21.5.2018

Vďaka za iniciatívu a na podobné podnety budeme podľa možností reagovať.

Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava
24. máj 2018

Juraj Marušiak

Dakujem, videl som, ako ju ramuju. Boli voci zodpovednym vyvodene dosledky?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.