Nefunkčné pitné fontánky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Karol 21. mája 2018

V parku A.Hlinku v Ružinove sú nefunkčné fontánky na pitie.Ked už sa zrobili,mohli by aj fungovat.

22. máj 2018

Andrej

vyborny podnet...v parku sa hraju deti a ludia v nom sportuju, ale fontanka je len tak, akoze...
04. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

Spustenie pitných fontánok bolo objednané u dodávateľa.V súčasnej dobe je zatiaľ spustená jedna pitná fontánka najbližšie k Tomášikovej ulici.
Bohužiaľ na dvoch pitných fontánkach v strednej časti parku museli byť vymenené vandalmi poškodené časti, momentálne sa čaká na rozbor vody, aby mohli byť fontánky spustené pre verejnosť.

S pozdravom

Kancelária starostu
25. júl 2019

Miro

nefunkcna fontanka na vodu
29. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania