Vrakuňa=burina, všade kam sa pozrieš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Martin Kulich 05. augusta 2013

Posielam fotografie z dnešnej krátkej prechádzky po Majoránovej ulici a veľmi blízkom okolí. Sme už v pokročilom lete a aj napriek tomu, že platí Zákon č. 220/2004 Z. z.o ochrane a využívaní poľnohospodárskej pôdy, drvivá väčšina vlastníkov na jeho ustanovenia zvysoka kašle a nezabezpečila pokosenie pozemku ani jeden krát. Za nečinnosti mestskej časti, dopravného inšpektorátu (niekde burina totiž zabraňuje výhľadu do križovatky), Obvodného pozemkového úradu ( v niektorých prípadoch ide o poľnohospodársku pôdu). Hlavne, že sme povinní daňami platiť darmožráčov pokojne vegetujúcich v týchto úradoch.

09. august 2013

lenka

aka starostka taka mestska cast
27. august 2013

Braňo

je zaujímavé, že keď tam developkári nastavli načierno tie baraky, tak nestihli pokosiť aj trávu ....
06. september 2013

Senohradský

Išiel som tadiaľ včera. Hnus a hanba pre MÚ Vrakuňa!
27. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v súčasnosti je predmetný pozemok, ktorý je v súkromnom vlastníctve, udržiavaný a čiastočne oplotený.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
27. máj 2020

Anonymný užívateľ

MÚ Vrakuňa - to trvalo.
Je tam konečne ako-taký poriadok, ale nie vďaka vašim pokutám, ale developerskou činnosťou.
28. máj 2020

Anonymný užívateľ

Pani Ing. Mihóková, prečo nepriložíte aj aktuálne fotografie?
Už len z úcty k obyvateľom Vrakune, ktorý monitorovali a fotili stav podnetu si to zaslúžia.
29. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nakoľko v súčasnosti prebieha kontrola viacerých podnetov, bol hodnotený aktuálny stav aj tohto. Nikde nebolo uvádzané, za akých podmienok sa podarilo podnet vyriešiť. Prikladám fotodokumentáciu zo dňa vykonania kontroly.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
29. máj 2020

Anonymný užívateľ

Pani Mgr. Mihóková, toto sú alibistické fotografie.
Stačí si pozrieť históriu v StreetView a je jasne vidieť, že burina a alergény tam bujneli roky!
02. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ako som uviedla vyššie, v súčasnosti prebieha kontrola viacerých podnetov, hodnotí sa súčasný stav pozemkov, a to sa týka aj tohto podnetu. Nikde nebolo uvádzané, za akých podmienok sa podarilo podnet vyriešiť, alebo po akej dobe.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
03. jún 2020

Anonymný užívateľ

Pani Mgr. Mihóková,
to odburinenie nie je vaša zásluha, ale len posun vo výstavbe na týchto pozemkoch.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania