Chýbajúci prechod pre chodcov a cyklistov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Na križovatke Odborárska/Vajnorská (bočná) - podľa mapy - chýba na ceste priechod pre chodcov a cyklistov (!), pri divokom parkovaní aút na oboch stranách cesty vznikajú nebezpečné situácie!

03. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
17. júl 2018

Jozef

Dobrý deň, odelenie vzťahov s verejnosťou,

Aký je, prosím, výsledok môjho podnetu?

Chcel by som opätovne apelovať na to, že bez zakresleného chodníka a cyklochodníka (keďže ide o cyklocestu) v tejto križovatke vznikajú potenciálne nebezpečné situácie. Chodia/jazdia tadeto aj malé deti, ktoré nedokážu tak rýchlo reagovať ako dospelí, aby sa vyhli prípadne kolízii.

Vyriešte, prosím, túto situáciu prv, než príde k nešťastiu. Spravte niečo aj pre chodcov/cyklistov, nie všetci sa v Bratislave prepravujú autami, pre ktoré teraz tak vehementne a vo veľkom asfaltujete cesty (keď už pri tom na chodníky zabúdate.

Ďakujem.
04. október 2018

Jozef

Tak vodorovné značenie tu už máme, ale priechod pre chodcov/cyklistov sa zabudlo. A zdá sa, že nejaký čas to nezmení. :(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania