Nepokosena tráva na Haburskej ul.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Tibor 21. mája 2018

Prosím Vas kedy plánujete kosiť trávu na Haburskej ulici ? Je tu 80cm vysoká tráva a burina!
Ďakujem za okamžitú nápravu.

25. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

V tomto období prebieha v rámci MČ Bratislava-Ružinov prvé kosenie, dodávateľ postupne prechádza všetky sídliská v rámci mestskej časti.

S pozdravom

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania