Žiadosť o dosadenie stromov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
Dusan 21. mája 2018

Prosim Vas najpr by som sa chcel opytat preco bol vyrubany strom na travnatej ploche pred Uhroveckou 8. Nasledne by som tiez chcel poziadat o dosadenie aspon 2 stromov na travnatych plochach na Uhroveckej, kde uz sa jeden strom minuly rok vyrubal, ale aj za tento dalsi. Tiez ak by slo doplnit aj nedavno vandalmi znicene kriky, boli by sme viac ako vdacni. Na ulici parkuje privela aut a je nutne aby tu bolo co najviac zelene, ktora filtruje exhalaty, prach a poskytuje tien, okrem inych estetickych benefitov. Chodci urcite privitaju zlepsenie podmienok. Dakujem velmi.

23. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po preverení skutočností sa predmetná breza odstránila vzhľadom k jej poškodeniu a značnej devastácii.
Výrub bol riadne povolený a zdokumentovaný, k odstráneniu prišlo ešte v roku 2017.

Zeleň a dosadby v lokalite ulice Uhovecká sa budú vykonávať až v roku 2019, nakoľko sa v roku 2018
budú rekonštruovať rozvody plynu a prišlo by k zbytočnému poškodeniu nových drevín a pri budúcej dosadbe sa predíde stretu nových sadieb s rozvodmi inžinierskych sietí.

Chcem Vás požiadať o trpezlivosť.


Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava
12. marec 2019

Eva

Uhrovecká-strom-chýbajúci

Prosim Vas bolo by mozne nahradit 2 odpilene stromy novymi? Slo by o nahradnu vysadbu pred vchodom Uhrovecka 8, nerealizovala sa za byvaleho starostu, hoci tu boli spilene z nejakeho dovodu 2 stromy. Dufame, ze sa nahradna vysadba zrealizuje za tohto starostu.
Velmi, velmi, velmi pekne dakujeme. Velmi to to pomoze skulturnit prostredie.
12. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
aktualizovaný podnet bol preposlaný samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania