Nevhodné parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Eliska 21. mája 2018

Zabudnute auto vedla MS Sunavcova. Dokedy ?

28. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
17. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku motorové vozidlo sa na mieste už nenachádza.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania