Odpad pri protihlukovom múre

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Vladimír Čech 21. mája 2018

Na briežku nad bývalým kultúrnym strediskom je už dlhšiu dobu rôzny odpad. Až budú pracovníci vps v týchto miestach, prosím o jeho odstránenie.

30. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
18. jún 2018

Vladimír Čech

Priestor je už dlhšie uprataný aj pokosený, lenže zodpovedná osoba je asi veľmi vyťažená a nemá čas to sem zapísať :(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania