Premnožené holuby pri detskom ihrisku - Pluhová

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Tatiana 25. mája 2018

Mnozstvo holubov je fakt neunosne, rovno vedla detskeho ihriska.
Kopec exkrementov, mrtve zvierata.... pozitivny vplyv na zdravie asi mat nebudu :/ parazity, alergie, roztoce, plucne ochorenia...

Neviem ake moznosti ma mestska cast / Referát životného prostredia / verejnoprospešných služieb alebo kto by s tym mohol nieco robit. Odchyt? Mestske holubniky?

Nevidela som nikoho kto by ich prikrmoval a nie som si ista ci osadit ostne alebo makety dravcov pomoze, asi sa len premiestnia na inu budovu.

11. jún 2018

Tatiana

Mozem sa spytat co presne znamena ze podnet je nerieseny? Takto zhruba to vyzera vsade okolo toho domu - vsade same exkrementy . Teraz po tych lejakoch to trochu splachol dazd, ale je to fakt hnus

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania