Nevhodné a nedodržiavané značky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 07. apríla 2010

1) pri ministerstve vnutra, jedna znacka nema zmysel - zakaz pre pesich a druha sa nedodrziava
2) preco nemozu ist na vozovku na stary most cyklisti? ked uz osobne aj nakladne auta boli vylucene.

22. apríl 2010

durka

kedy sa ozvu? alebo s uz ozvali?:
06. máj 2010

Karol

dosla nejaka odpoved?
06. máj 2010

Anonymný užívateľ

Ziadna odpoved doposial, na niektore podnety samospravy jednoducho nereaguju. Dovody nepozname. Odpovede zverejnujeme najneskor dve hodinky od ich dorucenia.
29. január 2014

Peter Oravec

Vzhľadom na prebiehajúcu rekonštrukciu mosta by som asi odporúčal zvážiť zmenu statusu na vyriešené. Ďakujem.
15. december 2016

Ružinov - Prievoz

vyriešené most je zrekonštruovaný

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania