Poškodená šmykľavka na Ul. J. Stanislava 7

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Na detskom ihrisku vo vnútrobloku na Ulici Jána Stanislava 7 je šmykľavka, na ktorej sú rozmočené drevené schody a odpadávajú.

23. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Oslovili sme nas podnik VPS za ucelom opravy poskodenych schodov.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
31. máj 2018

Odpoveď samosprávy


Dobry den.
Smyklavka bola opravena stolarom z nasho podniku VPS.
Dakujeme za upozornenie.


Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania