Chybajuca zastavka

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 23. mája 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Podvrskami je vybudovana zastavka MHD ale z neznamych pricin autobus na nej nestoji, stoji vyssie pri kaplnke, kde nevedie chodnik a stoji sa v nebezpecnom mieste.

06. november 2018

Odpoveď samosprávy

Daná cesta a ani zástavka nie je v správe MČ. Mestská časť osloví dopravný podnik ohľadne možného riešenia Vášho podnetu. Daný podnet máte možnosť riešiť aj priamo s dopravným podnikom.
Ďakujeme za pochopenie.

Referát dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania