Nedokončený bezbariérový prechod na Čmelíkovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Martin B 23. mája 2018

Bezbariérový prechod pre chodcov na Čmelíkovej ulici je na jednej strane nedokončený. Tento prechod je intenzívne využívaný.

20. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

MČ Bratislava-Ružinov úpravu priechodu na bezbariérový zaradí do plánu.

S pozdravom

Kancelária starostu
21. jún 2018

Matus Polak

Kedy asi? V našom bytovom dome je kopa detí a denne chodíme cez ten vysoký obrubník za zákrutou z Exnárky. Moje dieťa tam už viackrát padlo a často mu musím pomáhať s odrážadlom na chodník.
Ďakujem.
10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bezbariérový prechod na uvedenom mieste bol zrealizovaný.

Útvar pre styk s verejnosťou
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania